Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кори Тайлър/Corey Taylor

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dead Memories < 3
Модератор
Модератор
Dead Memories < 3


Брой мнения : 251
Точки. : 26066
Join date : 27.04.2010
Age : 27
Местожителство : Everywhere..I can teleportate..ha-ha..u can't! xDD

Кори Тайлър/Corey Taylor Empty
ПисанеЗаглавие: Кори Тайлър/Corey Taylor   Кори Тайлър/Corey Taylor EmptyНед Фев 27, 2011 7:46 pm

Кори Тод Тайлър е роден на 8 декември 1973 в Дес Мойнес,Айова,където живее и досега.Той е първото от 3 деца.Тайлър е вокалист на американските метъл групи SlipKnot и Stone Sour.Израства без баща и за първи път се среща с него на 28 март 2005.Когато е на 21,Кори основава Stone Sour,които това лято бяха в България,по случай фестивала Sonisphere.Концерта беше невероятен,трябва да го гледате.<33 През 1997,Тайлър става вокалист на SlipKnot и до днес групата продължава да прави хит след хит.В SlipKnot е познат като номер 8./Там всеки си има собствен номер,да знаете. ;д/ Записвал е с групи като Junk Beer Kidnap Band,Apocalyptica,Anthrax,Soulfly и Avenged Sevenfold.Честно казано,любимият ми негов дует е с Apocalyptica.Кори се класира на 86то място в Топ 100 Метъл Вокалисти На Всички Времена.На 11 март 2004,Кори се жени за Скарлет Стоун,но се развеждат 3 години по-късно.От тази връзка Тайлър има син,Грифин Паркър.Кори има и дъщеря от предишна връзка,която се казва Анджи.( Снимка на Грифин и Анджи )На 13 ноември 2009 се жени повторно за Стефани Лубай.На 21 юли 2011 очакваме автобиографията му Seven Deadly Sins.(Седемте смъртни гряха)Съветвам ви да се запознаете с творчеството му преди да коментирате.И понеже аз съм добър тийн,ето ви 2 песни от SlipKnot и от Stone Sour.

Stone Sour-Digital,Hesitate
SlipKnot-Dead memories,Before I forget

Биографията е писана лично от мен. ((=
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:full_circle
- ME Zemer ♥
Неспасяем
Неспасяем
- ME Zemer ♥


Брой мнения : 1928
Точки. : 29115
Join date : 15.01.2011
Age : 25
Местожителство : Варна

Кори Тайлър/Corey Taylor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кори Тайлър/Corey Taylor   Кори Тайлър/Corey Taylor EmptyНед Мар 20, 2011 3:54 am

Не го знам..
Върнете се в началото Go down
https://mileyraybulgaria.bulgarianforum.net/
 
Кори Тайлър/Corey Taylor
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Taylor Momsen
» Taylor Lautner
» Shopping at TopShop with Taylor Swift in London, England February 14

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Miley Cyrus BG forum  :: Звезди / Stars :: Други / Other-
Идете на: