Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Биография

Go down 
АвторСъобщение
~lifeforthemoment
Админ
Админ
~lifeforthemoment


Брой мнения : 1222
Точки. : 29141
Join date : 31.03.2010
Age : 27
Местожителство : Пазарджик

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Биография   Биография EmptyПет Апр 23, 2010 9:00 pm

Джей Би е на 12, когато той стигна 2-о място Stratford Idol, едно състезание по пеене в родния му град Stratford, Ontario. През 2007 г. майката на Бийбър създава канал в youtube, където Джъстин качва видео клипчетата с неговите изпълнения. Той е открит от Scooter Braun,изпълнителен директор на търговията "So So Def", който впоследствие става негов мениджър. Braun въвежда Джей Би с Ъшър, който го взема да пее на Infront LA Reid. Джъстин подписва с Island Records и RBMG между Ъшър и Райд.

Тежкото му детство
Едва на 13 години Джей Би разбира каква е черната страна на животът. Само до преди 2 години той е без пари,без приятели и без баща. "Баща ми и майка ми се разделиха,когато бях на две годинки" - казва сладурът. Джъстин е прекарал най-лошите години от живота си в занемарено жилище в най-лошата част на Стратфорд,Канада. "Вкъщи винаги миришеше на мухъл и стените бяха влажни' издава Джей Би. Майка му,едва на 21 години трябвало да работи като чистачка (понякога дори на няколко места едновременно),за да могат да свържат двата края. Бедността на семейството му се оказва и проблем за приятелствата. "Беше ми много трудно. Подиграваха ми се,защото не носех скъпи дрехи и бях по-нисък от останалите момчета на моята възраст" - казва Джей. Той решава да поеме в ръцете си своя живот. Всеки ден Джей Би пеел на улицата,за да събира пари за него и майка му. "Но независимо къде обикалям и колко пари печеля,никога няма да забравя какво съм преживял, кой бях преди и от къде съм тръгнал" - казва откровено Джъстин Бийбър.

Визитка
Пълното му име е Justin Drew Bieber
Роден на: 1 март 1994 г.
Родно място: Станфорт,Онтарио/Канада
Височина: 1,65 м.
Зодия: Риби

Кредит : justinbieber.qforum.biz
Върнете се в началото Go down
https://mileyraybulgaria.bulgarianforum.net/forum.htm
 
Биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография
» Ник Джонас Биография

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Miley Cyrus BG forum  :: Звезди / Stars :: Джъстин Бийбър / Justin Bieber-
Идете на: