Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Истинското лице на Джъстин Бийбър

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~lifeforthemoment
Админ
Админ
~lifeforthemoment


Брой мнения : 1222
Точки. : 29141
Join date : 31.03.2010
Age : 27
Местожителство : Пазарджик

Истинското лице на Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Истинското лице на Джъстин Бийбър   Истинското лице на Джъстин Бийбър EmptyПет Апр 23, 2010 9:02 pm

На концертите му еуфорията достига до такъв размах, че често причинява жертви, десетки момичета са принудени да напуснат залите, заради припадъци или наранявания, предизвикани от други фенове, в стремежа да са възможно най - близо до любимата звезда. А определението "звезда" без съмнение вече му приляга. Джъстин Бийбър има албум, дабютирал на номер 1 в "Билборд" , милиони почитатели в целия свят и куп знаменитости за приятели. В интервютата, които дава, е разкрепостен и нахакан и когато го питат за известните момичета, които харесва, не се колебае и посочва Селена Гомез (17) , Деми Ловато (17) и Рияна (22): "Бих излязъл с всяка една от тях!" - усмихва се той самоуверено.Самоувереността обае тук е само защитна стена. Защото истинското лице на Джей Би е много по-различно от това, което виждаш на плакатите. Пред БРАВО той издава: "Аз съм ужасно срамежлив. Особено с момичетата. Когато харесвам някое момиче, не мога да произнеса и дума." И въпреки че на премиери Джей си разменя "учтиви" целувки с Рияна, Селена или Тейлър Суифт, в истинския живот той отдавна няма приятелка. Дори признава: "Никога не съм бил истински влюбен. Освен пеперудки в стомаха, не съм почувствал истинската любов. А толкова копнея за това..." Думи, които биха могли да принадлежат на всеки 16-годишен тийнейджър. Зад сцената и далеч от светлината на прожекторите, Джей е точно това. Макар да ходи на купони с Крис Браун (20), Лудакрис (32) и Пи Диди (40), едва ли може да говори за истинските тийн проблеми с тях. Малко хора знаят, че най-добрите му приятели живеят не в Холивуд, а Атланта - втория дом на Джъстин, наред с родната Канада. Той се мести тук преди две години, за да запише дебютния си албум, и се запознава с 13-годишния Кристиан Бийдълс, който днес е най - добрият му приятел (и брат на бившата му приятелка!). "Няма по-добър приятел от Кристиан. Толкова се забавляваме заедно" - издава Джей. Очевидно е, че в тази компания той може да е това, което е - едно съвсем нормално момче. "За мен би бил най - големият кошмар, ако приятелите и семейството ми це окажат въвлечени в цялата звездна олелия - признава изпълнителят на Baby и допълва: "Когато съм вкъщи, искам да съм нормалният Джъстин".
А "нормалният Джъстин" обича да се забавлява по детски и е чувствителен и раним. Едва ли някой може да го обвини, че на сцената се опитва да скрие това. Макар момичетата да го харесват именно заради по детски невинното изражение и нисичкия ръст ( 1,61 м ), те са причина за злобни подигравки. В Мрежата недоброжелателните коментари растат правопропорционално на броя на фенове. "Познавам момичета, които имат по - ниски гласове от него" - пишат едни, други се събират в групи, наречени "Джъстин Бийбър трябва да умре" , а трети разпространяват фотомонтажи, на които той изглежда като момиче. Реакцията на Джей? "Боли, когато видя подобно нещо. Тъпо е, че хората са толкова подли. Те просто не приемат успеха ми - коментира той и продължава. - Опитвам се да не взимам подобни неща надълбоко и вече изобщо не чета в Интернет. Майка ми Пати винаги казва, че не трябва да се ядосвам". Добър съвет, но не и лесен, особено когато си на 16, все още се чувстваш не съвсем уверен и имаш естественото желание да те харесват всички. За щастие Джей има повече от достатъчно фенове, на които може да разчита за подкрепа. Между двете крайности възможните посоки за развитие на Джъстин също са две - или да се опита да запази чувствителността на истинското си Аз, или да се превърне в разглезена звезда с претенции, която се държи високомерно и не допуска никого до себе си, защото така няма опастност никой да я нарани.

Кредит : БРАВО
Върнете се в началото Go down
https://mileyraybulgaria.bulgarianforum.net/forum.htm
- ME Zemer ♥
Неспасяем
Неспасяем
- ME Zemer ♥


Брой мнения : 1928
Точки. : 29115
Join date : 15.01.2011
Age : 25
Местожителство : Варна

Истинското лице на Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското лице на Джъстин Бийбър   Истинското лице на Джъстин Бийбър EmptyВто Яну 18, 2011 12:14 am

Бравоо ;дд!
Върнете се в началото Go down
https://mileyraybulgaria.bulgarianforum.net/
fatmenceto1
Нов
fatmenceto1


Брой мнения : 49
Точки. : 23500
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Местожителство : лос анджелис

Истинското лице на Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското лице на Джъстин Бийбър   Истинското лице на Джъстин Бийбър EmptyНед Юли 24, 2011 11:38 pm

mnogo si ka4ila affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Истинското лице на Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското лице на Джъстин Бийбър   Истинското лице на Джъстин Бийбър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Истинското лице на Джъстин Бийбър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лак за нокти „Джъстин Бийбър”
»  Джъстин Бийбър е българин ?!
» Джъстин Бийбър омагьосан от Ема Уотсън
» Джъстин Бийбър остана без награда
» Какво за Джъстин Бийбър е известността

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Miley Cyrus BG forum  :: Звезди / Stars :: Джъстин Бийбър / Justin Bieber-
Идете на: