Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Добре дошли във форума, посветен на звездата Майли Сайръс! За достъп до цялата информация, моля да се регистрирате!
Miley Cyrus BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джъстин Бийбър остана без награда

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~lifeforthemoment
Админ
Админ
~lifeforthemoment


Брой мнения : 1222
Точки. : 29141
Join date : 31.03.2010
Age : 27
Местожителство : Пазарджик

Джъстин Бийбър остана без награда Empty
ПисанеЗаглавие: Джъстин Бийбър остана без награда   Джъстин Бийбър остана без награда EmptyСъб Юли 10, 2010 9:14 am

Джъстин Бийбър остана без награда Image_528692_2

Доста фенове бяха изненадани, когато канадската поп сензация Джъстин Бийбър беше номиниран за наградите на BET телевизия. Самият изпълнител също.

На церемонията в неделя младокът дори не се появи. Причината - концерт по същото време на момчето, накарало света да говори за него. Но за да не разочарова почитателите си, Джъстин написа в Туитър:

„Пътувам за Милуоки, Ще бъде грандиозно... 22 000 души са си купили билети. Липсвате ми всички в Лос Анжелис и тези които ще бъдете на наградите BET. Искам да кажа, че бих присъствал на церемонията, но този мой концерт беше настрочен още преди да бъда номиниран. Не мога да си позволя да отменя концерт и да разочаровам почитателите си. Но ми се ще да съм на наградите, закото съм поласкан, че телевизията ме е избрала. Истината е, че никой не очакваше бялото момче от Канада да бъде номинирано за „черните" награди. Но както знаем музиката е сляпа. Защото тя е универсален език, който не прави разлика между етнос, пол и раса. Затова благодаря от сърце за номинациите."

За щастие на канадците, суперзвездата им Дрейк успя дасе сдобие с няколко награди.

Бийбър беше номиниран в категорията „За най-добър нов артист", но загуби от изгряващата рап звезда Ники Минай.
Върнете се в началото Go down
https://mileyraybulgaria.bulgarianforum.net/forum.htm
- ME Zemer ♥
Неспасяем
Неспасяем
- ME Zemer ♥


Брой мнения : 1928
Точки. : 29115
Join date : 15.01.2011
Age : 25
Местожителство : Варна

Джъстин Бийбър остана без награда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър остана без награда   Джъстин Бийбър остана без награда EmptyВто Яну 18, 2011 12:11 am

Ха,браво на тебе!
Върнете се в началото Go down
https://mileyraybulgaria.bulgarianforum.net/
fatmenceto1
Нов
fatmenceto1


Брой мнения : 49
Точки. : 23500
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Местожителство : лос анджелис

Джъстин Бийбър остана без награда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър остана без награда   Джъстин Бийбър остана без награда EmptyНед Юли 24, 2011 11:41 pm

ha ha bravo na nego pxaxax
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джъстин Бийбър остана без награда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър остана без награда   Джъстин Бийбър остана без награда Empty

Върнете се в началото Go down
 
Джъстин Бийбър остана без награда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лак за нокти „Джъстин Бийбър”
» Джъстин Бийбър искал да остане непорочен
» Истинското лице на Джъстин Бийбър
» Какво за Джъстин Бийбър е известността
» Кой иска да е гадже на Джъстин Бийбър?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Miley Cyrus BG forum  :: Звезди / Stars :: Джъстин Бийбър / Justin Bieber-
Идете на: